Dlaczego jest to istotne

w tym miejscu wcześniej, ale jako szybkie Recap: winner przekleństwo odnosi się do zjawiska, w którym zwycięzcy uszczelnione na przetargu stylu (gdy każda ze stron zna tylko swoją własną stawkę) prawie zawsze overpays dla elementu wygrał, od najbardziej ekstremalnych wycena wśród grupy zazwyczaj nie jest prawidłowa.

Dlaczego jest to istotne? Cóż, biorąc pod uwagę elastyczność finansowa, z którym Red Sox niespodziewanie znaleźć sobie to offseason, w uprzywilejowanej pozycji, by przelicytować kwalifikujących wolnych agentów. Co gorsza, ta winter podaż wolnych agentów wonâ € ™ t być wystarczające, aby zaspokoić popyt na rynku, więc gracze, które są dostępne, prawdopodobnie będzie w stanie dowodzić większą siłę przetargową w negocjacjach swoich nowych kontraktów.

Z drugiej strony, w sekretariacie musi zwiększyć ten zespół, i szybko. Własność nie chcą ryzykować dalszej przyćmił że inny seasonâ utraty nie mówiąc już kolejny 90-strata season by wymaz na swojej marce i jej dolnej linii.Najszybszym i najłatwiejszym rozwiązaniem dla tego problemu jest rzucać pieniędzy na to, aż to zniknie, albo przynajmniej schowa trochę w oddali.

Z tego powodu, można założyć, Red Sox będzie zrobić kilka ruchów w wolnej agencji, oprócz przywracając Cody Ross, Jacoby Ellsbury i David Ortiz na kolejny sezon, nie mają wymówki stanąć pat po Dodgers wydobyto je z najgorszych gruzami złych umów zalegających ich książki. Więc jak duży splash to ostatecznie zrobić? spojrzeć na kilka dodatków potencjalnych i co one oznaczają dla Red Sox na następny sezon i poza nią.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s